Ieguldi GUSTAVO projektā un kļūsti par tā līdzradītāju!

Noteikumi un nosacījumi

Terminu skaidrojums

Interneta veikals – vietne internetā, kurai interneta tīklā ir adrese www.beidzot.lv. Interneta veikalā Pircējam ir iespēja iegādāties Pārdevēja piedāvāto pakalpojumu/preces saskaņā ar šiem noteikumiem.

Pircējs – jebkura persona, kas iegādājas pakalpojumu interneta veikalā.

Pārdevējs – Nodibinājums “Skatu punkti”

Iepirkuma grozs – Pircēja izvēlētie pakalpojumi un preces interneta veikalā.

Prece – pakalpojums un prece, ko iespējams iegādāties interneta veikalā.

Pirkums – izvēlētais un apmaksātais pakalpojums/prece, ko iespējams iegādāties interneta veikalā.

Dalības biļete – elektronisks pirkuma iegādes apstiprinājums.

Pasūtījums – Pircēja noformēts pasūtījums interneta veikalā izvēlētās Preces iegādei un piegādei uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta vai pasta adresi.

Noteikumi – interneta veikala lietošanas noteikumi.

Vispārīgie noteikumi

 1. Šie Noteikumi reglamentē attiecības starp Pircēju un Pārdevēju.
 2. Papildu šiem Noteikumiem tiesiskās attiecības, kas rodas, veicot Pirkumu interneta veikalā, tiek reglamentētas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
 3. Interneta veikala īpašnieks un administrators ir Nodibinājums “Skatu punkti”.
 4. Minētie Noteikumi, kā arī interneta veikalā izvietotā informācija par Preci ir publiska.
 5. Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Visi interneta veikalā esošie Preču attēli un apraksti ne vienmēr dod pilnīgu priekšstatu par Preci, tādēļ pirms Pirkuma veikšanas nepieciešamības gadījumā var precizēt preču specifikāciju, rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@beidzot.lv
 6. Atbilstoši nepieciešamībai uzlabot interneta veikala darbību, kā arī tā lietošanas drošības paaugstināšanas nolūkos, Pārdevējs ir tiesīgs grozīt/mainīt/papildināt Noteikumus. Izmaiņas Noteikumos tiek atspoguļotas interneta veikalā. Izmaiņas Noteikumos stājas spēkā to publicēšanas brīdī. Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņu publicēšanas, attiecināmi tie Noteikumi, kas bija spēkā Pasūtījuma noformēšanas brīdī, izņemot, ja Noteikumos un/vai normatīvajos aktos ir noteikts citādi.
 7. Veicot Pirkumu ar interneta veikala starpniecību, Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem.

Reģistrācija

 1. Preces iegāde ir pieejama interneta veikalā.
 2. Pircējs ir personīgi atbildīgs par reģistrācijas brīdī norādītās informācijas precizitāti un ticamību.
 3. Ja Pircējs izvēlas būt reģistrētais lietotājs – Pircējs aizpilda reģistrācijas veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pircēja norādītā informācija tiek saglabāta datu bāzē. Uz reģistrācijas veidlapā norādīto Pircēja elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts Pircēja lietotājvārds un parole, kuri turpmāk būs jāizmanto veicot pasūtījumu interneta veikalā. Pircējs ir atbildīgs par piešķirtā lietotājvārda un paroles konfidencialitāti un apņemas tos neizpaust trešajai personai. Ja Pircējam radušās aizdomās par lietotāja vārda vai paroles izpaušanu, vai to izmantošanu no trešo personu puses, Pircējs veic to nomaiņu.
 4. Ja Pircējs izvēlas būt nereģistrētais lietotājs jeb viesis – Pircējs, veicot pasūtījumu, aizpilda visus nepieciešamās informācijas laukus un veic Pirkumu.
 5. Reģistrētiem lietotājiem ir iespējams abonēt atlaižu un akciju ziņojumus. Atteikties no šī pakalpojuma var jebkurā brīdī, nosūtot šādu lūgumu Pārdevējam uz elektroniskā pasta adresi info@beidzot.lv

Pircēja datu privātuma politika un drošības pasākumi karšu datu pārraidei

 1. Privātuma politika nodrošina, ka Pircējs saņem atbilstošu informāciju par Pārdevēja veikto Pircēja personas datu vākšanu un apstrādi, ieskaitot informāciju, par kuru Pārdevējam ir jāinformē Pircējs saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības noteikumiem, tai skaitā ES Regulu  Nr. 2016/679 jeb Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR).
 2. Visi Pircēja personas dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot norēķinus par Preci, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, kura netiks nodota trešajām personām. Datu apstrāde nodrošina Pircēja personas datu un bankas maksājumu līdzekļu rekvizītu drošību.
 3. Pārdevējs ir tiesīgs veikt Pircēja personu datu apstrādi, ciktāl tas ir nepieciešams Noteikumu izpildei, apstrādes sistēmas uzturēšanai un darbībai, kā arī atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
 4. Personas dati tiek glabāti droši un tiek apstrādāti godīgi un likumīgi. Regulāri tiek veikti visi nepieciešamie tehniskie un organizatoriskie pasākumi, lai aizsargātu Pircēja personīgo informāciju pret neatļautu vai nelikumīgu apstrādi, tostarp šifrējot to ar piemērojamiem nozares standartiem.
 5. Pieņemot maksājumus ar norēķinu kartēm, darījumu autorizācija notiek tiešsaistē, Pārdevējs izmanto MasterCard Secure Code/Verified by Visa un American Express pakalpojumus. Pircēja norēķinu karšu apstrādi un autorizācijas pakalpojumus nodrošina Swedbank Latvia. Pārdevējs datus par Pircēja norēķinu kartēm nepatur un neapstrādā, bet tie tiek pārsūtīti apstrādei Swedbank Latvia.
 6. Pircēja dati ir aizsargāti pret to dzēšanu, pārveidošanu un neatļautu izmantošanu. Datu bāze, kas satur Pircēju personas datus ir aizsargāta pret nesankcionētu trešo personu piekļuvi, izmantojot datortīklu.
 7. Pircēju personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai apstrādātu Pircēja veikto pasūtījumu, apstrādātu maksājuma atgriešanu, atbildētu uz sūdzību vai lai nodrošinātu Pircēju
 8. Interneta veikals izmanto sīkdatnes (cookies), kas atrodas Pircēja ierīces (datora, mobilā tālruņa, planšetdatora) pārlūkprogrammā (piemēram, Internet Explorer, Firefox, u.c.). Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas un tiešsaistes pakalpojumu darbību, kā arī palīdzētu apkopot datus par mājas lapas www.peldet.lv lietošanu. Piekrītot sīkdatņu saglabāšanai un izmantošanai, tiek nodrošināta informācijas aprite mājas lapas apmeklējuma laikā un sniegts piemērotākais saturs. 
 9. Pārdevējs ir tiesīgs jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Mājas lapas apmeklētājs pastāvīgi pārbauda šīs lapas saturu, lai iepazītos ar sīkdatņu izmantošanas izmaiņām. 
 10. Nepieciešamās sīkdatnes vietnes darbības nodrošināšanai: 
wp_woocommerce_sessionNodrošina lietotāja sesijas atsekošanu. Lietotāja sasaisti ar viņa pirkumu grozu, salīdzināto produktu sarakstu, salīdzināto produktu vēsturi, pēdējo apskatīto produktu vēsturi un lietotāja piederību klientu grupai/atlaižu līmenim. 
_wpfuuidGlabā lietotāja unikālo id numuru.
woocommerce_items_in_cart     Glabā lietotāja grozā esošo preču skaitu. 
woocommerce_cart_hashSeko līdzi groza satura izmaiņām
_gat, _gidGoogle Analytics trešās partijas sīkdatne, kas nodrošina mājaslapas statistikas uzskaiti.
 1. Lai nodrošinātu interneta veikala darbību, tiek glabāti sekojoši Pircēja personīgie dati: e-pasts, vārds, uzvārds, valsts, pilsēta, rajons, adrese, pasta kods. Pircēja personīgie dati tiek glabāti, kamēr Pircējam saglabājas attiecības ar interneta veikalu. Pircējs varat lūgt dzēst savus privātos datus jebkurā laikā.  
 2. Pircēja  personas dati netiks nodoti, pārdoti vai iznomāti trešajām personām, kuri varētu izmantot tos saviem tiešā mārketinga mērķiem, ja vien Pārdevējs nebūs saņēmis Pircēja piekrišanu to darīt. 
 3. Mājas lapA izmanto Google Analytics rīku lapas apmeklējuma statistikas apkopošanai un analīzei. Google Analytics netiek nosūtīti Pircēja personīgie dati. 

 Preces cena

 1. Preces cena ir norādīta eiro (EUR).
 2. Preces cena var būt mainīga un būt pieejama tikai uz ierobežotu laiku. Cenas Pārdevējs var grozīt vai atsaukt pēc saviem ieskatiem.

Atlaides

Precēm var tikt piemērota atlaide un īpašie piedāvājumi. Atlaides un īpašie piedāvājumi tiek piedāvāti uz noteiktu laika periodu.

Pasūtījuma noformēšana

 1. Pircējs izvēlas sev atbilstošu Preci.
 2. Kad Preces izvēle ir veikta pilnīgi – pakalpojuma veids, daudzums, tiek norādīta precīza Preces cena. Kad Prece izvēlēta, to pievieno „Iepirkuma grozam”, nospiežot pogu „Ielikt grozā”.
 3. Preču daudzums Pirkuma grozā var tikt mainīts, nospiežot pogu „Pārrēķināt kopsummu”. Pasūtījuma noformēšanas turpinājumam jānospiež poga „Norēķināties”, kā rezultātā tiks atvērta Pasūtījuma noformēšanas veidlapa.
 4. Pasūtījuma noformēšanas veidlapā Pircējs izvēlas pasūtījuma noformēšanas veidu: norēķināties nereģistrējoties vai autorizējoties.
 5. Formējot pasūtījumu, Pircējam ir jāaizpilda visi obligātie lauki.
 6. Kad Pasūtījums ir nokomplektēts, Pircējs izvēlas sadaļu „Veikt pirkumu”.
 7. Pēc pirkuma izdarīšanas, Pārdevējs nosūta Pircējam automatizētu Pirkuma apstiprinājumu uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi ar informāciju par Preces izmantošanu vai saņemšanu un pirkumu apliecinošu dokumentu – faktūrrēķinu.

Pasūtījuma apmaksa

 1. Par Precēm ir iespējams norēķināties izmantojot maksājuma (norēķinu) karti MasterCard, VISA vai izmantojot banklink.
 2. Izmantojot maksājuma (norēķinu) karti, Pircējam ir nepieciešams ievadīt savas kartes datus. Atkarībā no kartes veida, Pircējam var lūgt ievadīt papildus datus, lai nodrošinātu darījuma drošību. Tālākās informācijas pieprasījums nāk no Pircēja kartes izdevējiestādes.
 3. Maksājumu (norēķinu) karšu īpašnieki tiek izvērtēti un autorizēti gan no Swedbank Latvia, gan karšu izdevējiestāžu puses, tādā veidā tiek saglabāta drošība un novērsta krāpšana.
 4. Pirms Pirkuma un tā apmaksas veikšanas, Pircējam ir jāsniedz piekrišana šiem Noteikumiem. Piekrišana sniedzama, atzīmējot to speciāli tam paredzētajā laukā.

Pirkuma izpilde

 1. Maksājums ir uzskatāms par notikušu, kad Pārdevējs ir saņēmis apstiprinājumu no Swedbank Latvia par maksājuma veiksmīgu veikšanu.

Atteikuma tiesība

 1. Atteikuma tiesības ir tiesīgs realizēt Pircējs, kurš atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem ir uzskatāms par patērētāju.
 2. Pircējs ir tiesīgs izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no noslēgtā līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, kas tiek skaitītas no Preces iegādes dienas (Pasūtījumu noformēšana 8. punkts). Atteikuma tiesības realizējamas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem.
 3. Pircēja pienākums ir ziņot par Preces atgriešanu, nosūtot atbilstoša satura paziņojumu uz e-pastu info@beidzot.lv. Atteikuma paziņojumā norādot šādu informāciju: Pircēja vārdu, uzvārdu, un pirkuma apliecinoša dokumenta – faktūrrēķina – numuru.
 4. Pēc atteikuma paziņojuma nosūtīšanas Pārdevējam, Pircējam 14 (četrpadsmit) dienu laikā jāatgriež Pārdevējam Prece, ja tāda saņemta.
 5. Pārdevējs, saņemot Pircēja paziņojumu par atteikuma tiesību realizēšanu, 1 (vienas) darba dienas laikā nosūta Pircējam uz tā norādīto elektroniskā pasta adresi paziņojumu par atteikuma tiesību saņemšanu.
 6. Pārdevējs, saņemot Pircēja paziņojumu par atteikuma tiesību realizēšanu, 1 (vienas) darba dienas laikā nosūta Swedbank Latvia atmaksas pieteikumu, kas nodrošina pirkuma summas atmaksu Pircējam.
 7. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās Preces neatbilstību līguma noteikumiem (Prece atbilst veiktajam pasūtījumam), tad Pircēja pienākums ir segt Preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ, ja tādas radušās.
 8. Atteikuma tiesības nav piemērojamas pakalpojumiem, kas iegādāti uz konkrētu pasākuma, nodarbības periodu, dienu, laiku. Gadījumos, kad persona neizmanto iegādāto pakalpojumu uz noteiktu nodarbību noteiktā laikā, kam ir reģistrējusies un veikusi apmaksu, atteikuma tiesības nav izmantojamas un samaksātā pakalpojuma maksa netiek atmaksāta pamatojoties uz Noteikumiem par Distances līgumu 22. punkta 22.12. apakšpunktu, jo šādu pakalpojuma izmantošana ir pielīdzināma izklaides/atpūtas pasākumam.

 Citi noteikumi

 1. Pārdevējs nav atbildīgs par pakalpojumu neizpildi vai kādu saistību pret Pircēju aizkavētu izpildi, ja tās pamatā ir nepārvaramas varas (force majeure) apstākļi, kas sevī ietver kara darbību (pasludināto vai nepasludināto), dabas stihijas, valsts un/vai pašvaldību izdotus normatīvos aktus, kas padara Pušu saistību izpildi neiespējamu vai būtiski to apgrūtina, iekārtu ekspropriāciju vai konfiskāciju, eksporta un/vai importa aizliegumiem, ugunsgrēku, sprādzienu, plūdiem, negadījumiem, streikiem, pilsoņu nemieriem un sacelšanos.
 2. Visi strīdi, kas attiecas uz šo Noteikumu izpildi, ja tie nav atrisināti starp Pircēju un Pārdevēju, ir izskatāmi tiesā Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
 3. Jebkāda veida informācijas kopēšana no interneta veikala www.beidzot.lv ir pieļaujama tikai un vienīgi ar nodibinājuma “Skatu punkti” piekrišanu.
Updating…
 • Grozs ir tukšs.